LOOMINGULISED TEGEVUSED

TÖÖTOAD SOBIVAD SÜNNIPÄEVA VÕI MUU ÜRITUSE MITMEKESISTAMISEKS. 

Kõigile teemadele lisandub ruumirendi tasu, väljaarvatud savivoolimine.

 • Savivooliminevahva loominguline tegevus juhendajaga! Igaüks saab voolida savist valmis eseme, mis jääb toredat päeva meenutama.  See on nauditav ja põnev igaühele, ka algajatele! Õpituba on jõukohane alates ca 8. eluaastast, väiksemad saavad hakkama lapsevanema abistamisel.  Kui on soovi peol pakkuda suupisteid, siis ürituse algul soovitame seda teha ja pärast on saviga toimetamine!  Hind sõltub osalejate arvust, kuni 7 in/280 eur, 8 in 320.-, 9 in 360.-, 10in/400 eur. Hind sisaldab ruumi renti, 0,5 -1 kg savi/osalejale, töövahendeid, tööde põletamist ahjus,  kohv ja tee. Kokku 2,5-3 tundi. 

  Rohkem osalejate puhul rakendub lisatasu.

  Voolitud esemed jäävad  kuivama. Ja pärast esimest põletust glasuurib perenaine esemed vastavalt teie värvieelistusele ning seejärel lähevad esemed veelkord ahju. Kuni 2 nädalat tuleb varuda aega, et ese valmis saaks.  

KUNSTI TÖÖTOAD KUNSTNIKU JUHENDAMISEL:

 • AKRÜÜLIMAAL sobib ka esimeseks kunstikatsetuseks. Populaarne ja lihtne maalimistehnika, kuivab kiiresti ja on värvirõõmus. Lõuend 40×50 cm, värvid ja muu vajalik juhendajast kunstniku poolt. Ajakulu umbes 1,5 tundi. Hind 25€/in. Oma lõuendi ja värvidega tulles 10€/in.
 • AKVARELLIMAAL on lihtne ja loominguline! Akvarelle võlub läbipaistvuse ja õrnusega, värvi spontaanse sulamisega paberi pinnal. Materjal juhendajast kunstniku poolt, ajakulu umbes 1,5 tundi. Hind 19€/in
 • MANDALA LOOMINE on stressist vabanemine, aja maha võtmine läbi joonistuse ja mustrite kasvatamise. Protsessi nautimise tulemuseks unikaalne korrapärane muster. Ajakulu umbes 1,5 tundi,  Materjal juhendajast kunstniku poolt. Hind 19€/in.
 •  
 • AKRÜÜLI VALAMINE on rõõm ja avastus värvidega mängimisest. Valmib dekoratiivmaal, mis inspireerib ka varasema maalimiskogemuse puudumisel. Hea viis ühendada kunst ja meelelahutus! Lõuend 30×30 cm, värvid ja muu vajalik juhendaja poolt. Ajakulu umbes 1,5 tundi. 

 

 • DEKUPAAŽ JA KRAKLEE TEHNIKAS MAAL

Sobilik koolilastele ja täiskasvanutele. Valmib pilt väikesele maalialusele, motiivid saab kohapeal ise valida. Maalimise ja joonistamise oskust ei ole selleks tööks vaja!  Töövahendid juhendajalt. Hind 15 eur/in kui on vähemalt 7-12 osalejat, väiksema osalejate arvu puhul hind 1 eur kallim! Lisandub ruumi rent!

MEISTERDAMINE:

 • Meisterdamine 1 tund lastele alates 5 eluaastast või täiskasvanutele.

Näiteks- seebitegemine, purgi kaunistamine, meelespea tahvel, ehted, helkuri meisterdamine, pabermeisterdused jne!

Hind alates 8 eur/laps+ruumi rent. Hinnad võivad ka muutuda vastavalt toorainele, küsige personaalset pakkumist.

 • Meened makramee tehnikas – inglid, järjehoidjad, võtmehoidjad….
 • Sojavahast aromaatse ja värvilise küünla tegemine. Küünal tehakse kaanega suletavasse purki ja võimalus purk ka kaunistada. Küünla tegemisel saab valida sobiva küünlavärvi ja aroomi.

KOKKAMINE:

 • Käsitöökommide valmistamine. Sobiv töötuba nii koolilastele kui täiskasvanutele! Sulatatud šokolaadist saab teha erivärvi komme ja kaunistada need, kestvus 2,5 tundi, osalejaid 10-15, Hind  alates 30 eur /osaleja+ruumi rent. Iga osaleja saab kaasa ilusas karbis kauneid enda valmistatud käsitöökommid.

 • Pulgakookide tegemine. Saab valmistada maitsvaid ja loomingulisi magustoite, mis meenutavad väikeseid kunstiteoseid. See töötuba on mõeldud kooliealistele lastest täiskasvanuteni. Kõik saavad teha pulgakooke algusest lõpuni. Lisaks erinevaid kaunistusi saab koha peal teha ja õppida erinevaid kaunistustehnikaid. Kestab 1-1,5 tundi. Osaleja hind 20 eur + ruumi rent.

MUU PÕNEV VALIK

 • Looduskosmeetika tegemine– erinevad kreemid  ja võided nahale, kestvus 2 tundi. Eelneval kokkuleppel saab valida, mida täpsemalt soovitakse töötoas teha.
 • Isikupärase lõhnaõli või sensuaalse massaažiõli valmistamine täiskasvanutele, nt sobilik sünnipäeval, tüdrukuteõhtul. Töötoa kesvus 2 tundi. Igaüks saab oma pudeli ja omale valida doTerra terapeutiliste õlide hulgast meelepärase ja isikupärase koosluse. Eelneb ka koolitus terapeutiliste õlide toimete kohta. Eelistatult osalejaid alates 8 inimesest. Küsi pakkumist
 • Poolvääriskividest ehete valmistamine. Meisterdada saab tõeliselt ainulaadseid ja väekaid ehteid- käevõrusid, helkivaid ripatseid, kotiripatseid, kaelakeesid, auto kaitseid ja raamatu järjehoidjaid  Valikus on kuni 60 erinevat kristalli, lisaks hõbedasi ja kuldseid vahelülisid ja ripatseid. Lisaks räägime valmistatud ehete programmeerimisest, puhastamisest, laadimisest ja kristallide omadustest. Töötuba sobib ka lastele. Osalejaid min 8 on.  Küsi pakkumist!
 • Küünla kaunistamine 3d efektiga. Toimub salvrätikupildi siirdamine küünlale ja detailide lisamist küünlale, nii et tekiks 3D efekt. Valmib kaunis küünal. Tegevus kestab 3 tundi.
 • Meigipidu lastele. Lapsed võiksid olla vanuses 9-14. Noorematele tüdrukutele on pidu eelkõige hariva sisuga ning vanemad neiud saavad lihvida oma seniseid meigioskuseid. Eesmärk on tõsta läbi lõbusa ning praktilise tegevuse neidude teadlikkust kosmeetika ohutuks kasutamiseks. Kõik sünnipäevakülalised saavad pintslid kätte ning toimetavad iseenda jumestuse kallal.Soovi korral saab pidu korraldada ka vene keeles.  Osaleda saab kuni 12 last ja  35eur/osaleja+ruumi rent
 • Näonahahooldus ja jumestuse tegemine iseendale. Pakume toredat tegevust naiste või noorte neidude seltskonnale.  Kohapeal on olemas kõik vajalikud vahendid (peeglid, pintslid, tooted). Kestvus 2-3 tundi.
  Töötuba viib läbi ilunõustaja ja Tallinna Fashion Week jumestus kursuse läbinud juhendaja. Küsi pakkumist!
 • UUS! Sünnipäeva programm eksootiliste putukatega. Loodushariduslikku õppeprogrammi pakub Loodusluup. Programm võimaldab luua putukatega lähedast kontakti turvalises keskkonnas. Programmis vaadeldakse erinevaid troopilisi putukaid. Selle käigus tutvutakse putukate välimuslike ja käitumuslike iseärasustega. Sünnipäevade puhul on võimalik programmi kaasata ka  pisemat sorti madu. Eesmärk on luua lastes empaatia ja parem mõistmine meist endast nii erinevate eluvormide suhtes ja inspireerida last end ümbritsevat rohkem märkama ja uurima.
  Programmi kestus on 45-60 minutit (olenevalt laste vanusest ja vanemate soovist).  Programmi hind 140€
 • Reis, matk, väljasõit, 1 päevane,  sünnipäeval või muu ürituse raames. Koostöös giidi, reisikorraldajaga saame organiseerida teile personaalse ürituse, mis saab olema põnev ja huvitav, alguspunt Tartumaa ja väljasõit toimub bussiga. Aegsasti tuleb anda oma soovidest teada. Hind sõltub seltskonna suurusest ja ürituse pikkusest.  Saatke päring oma soovidega.

JÕULUDE AJAL sobivad töötoad asutustele:

 • Jõulupärg naturaalsetest okstest, toimub okstest pärja-aluse tegemine,  pärg valmib kuuseokstest, kaunistatakse erinevate looduslike ja kunstkaunistustega. Kestab 2 tundi
 • Küünla kaunistamine 3d efektiga, kestvus 3 tundi või 2 päeval 1,5tundi
 • Sojavahast aromaatse ja värvilise küünla tegemine. Küünal tehakse kaanega suletavasse purki ja kaunistatakse. Kui on soov enda juures teha, siis on vajalik pliit või mikrolaineahju olemasolu.
 • Erinevaid töötubasid on võimalik meilt tellida ka asutustesse kohapeale……  kanzachi ehted, siidisall, dekupaaž maal, kunstitegemine, unenäopüüdja, dikroidklaasist ehted, sojavahaküünlad, seebi tegemine,  küünla kaunistamine 3d efektiga, erinevad paberitööd,  massaaži õli, eeterlikud õlid erinevas kuues, villategelased (nt villahaldja), niidikunst, käsitöötraadist ehted, jõulupärg naturaalsetest okstest jm. Enamus pakutust sobib seltskonnale kuni 12 in-st. Töötoad sobivad nii nobedatele näppudele kui ka neile, kes tavaliselt ei tegele taoliste tegevustega, ei vaja eelnevaid kogemusi.  Küsi hinda, lõplik hind sõltub töövahenditest, ajakulust, osalejate arvust!
Kanzachi tehnikas ehted
Värvirõõmus siidisall
Värvirõõmus siidisall
Sojavahaküünal ja seep
Dekupaaž tehnikas tooriku kaunistamine
Taimemaal
3D-efektiga küünla kaunistamine
Villahaldjas
Mandala joonistamine

LISAVÕIMALUSED:

 • Mustkunstnik Marko, programm kestvusega ca 40.minutit.  Kavas on illusioonid valgete tuvidega, jänesega, trikid erinevate esemete ja asjadega. Paljudes trikkides saavad ka lapsed abilisteks olla. Lisaks programmid täiskasvanute üritustele, esinemistasu kokkuleppel.
 • Lastele peojuht tegelaskujuna (nt. kloun, Elsa, Anna, Pipi, Karlsson jne), kes sisustab lõbusalt erinevate mängudega sünnipäeva, küsi pakkumist!
 • Lastele näomaalija. Küsi pakkumist!
 • Lastele glitter tattoo tegemine. Küsi pakkumist!
 • Võimalus tellida fotograaf, kes jäädvustab sünnipäeva, ürituse. Hind ja aeg kokkleppel!

LOOMINGULISTELE TEGEVUSTELE LISANDUB RUUMI RENT VA KERAAMIKALE!