MEIST

Alustame sellest, et asume elurajoonist eemal ja meil on mõnus avar vaade loodusele ning piisavalt suur parkla. Meil on omanäoline ruum, kus näeb nii vana kui uut, kunagi lagunev laudahoone on saanud uue kuue.  Meie juures on suurepärane võimalus läbi viia erinevaid tegevusi, kokkamisest kunstini jpm. Me oleme tegutsenud juba üle 5 aasta.

Õhina Õpitoa looja, perenaine ja juhendaja on Krista Käremaa. Hubastes ruumides juhendab õhinaga õhinal õppijaid ja teeb koostööd paljude toredate juhendajatega üle Eesti. Iga töötuba on meie juures eriline.

Krista on õppinud ja omab töökogemust eelkooli lastega, koolilastega ja ka täiskasvanutega.

Krista on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli, tal on kõrgharidus erialal käsitöö ja kodunduse õpetaja. Tartu Ülikooli eelkoolipedagoogika kursus andis võimaluse töötada lasteaiaõpetajana ja üle 10 a oli Tartus lasteaiaõpetaja.

2020a  talvel läbis andragoogika koolituse ja pärast koolitust alustas täiskasvanute koolitaja kutse taotlemist. Edukalt sai temast täiskasvanud koolitaja, tase 5.

Lisaks käsitööle, meisterdamisele ja  keraamika tegemisele on Krista hobiks ka tulpide ajatamine talvisteks tähtpäevadeks, aias toimetamine ja maasikate kasvatamine.

Kõik eeldused on olemas, et õpetada igas eas inimesi. Tulge julgelt osalema!

Kuulume Tartumaa täiskasvanuhariduse võrgustikku ja oleme Eesti Vabahariduse liikmed.

Ootame juhendajaid/koolitajaid meiega liituma ja pakkuma töötubasid!

Loe ka  artiklit!